Anasayfa

Projeler

Friv Oyunları Oynama Sitesi
Facebookta Paylaş

Friv Oyunları Oynama Sitesi

Akrep Oyun projemizde Friv oyunları sevenler için friv mantığıyla hareket eden yeni bir proje daha oluşturduk. En güzel Oyunlar 'dan derlenen friv oyunları sitemiz ile friv oyunlarınıda kullanıcılara sunduk. Seçilmiş tüm oyunlar anasayfanızda listeleniyor. Friv oyunlarına dinamiklik katarak anasayfada oyunlarda gezerken sizinde farkedeceğiniz gibi, oyun resminin üstüne geldiğinizde size oyunun oylaması ve oynanma sayısı hakkında bilgiler vermektedir. Dinamikliği ve tasarımı ile ön plana çıkardığımız friv oyunları projemizde tüm friv oyun sevenleri sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Beğendikleri oyunu tıklayarak hemen oynayabilecekleri gibi hiç bir ek yönlendirme, gereksiz gezinme yaşamadan oyunları oynayabilecekler. Oyun sayfasında, geniş kullanım alanı ile daha büyük ve sadece oyun odaklı olarak oyunlarını oynayabilecekler. 

Her oyun için oynanma tuşlarına oyun sayfasından ulaşabilecekleri gibi, oyunlar hakkındaki yorumlarını oyun sayfasından facebook hesabınız ile yapabilirsiniz. Oyunlara yapacağınız yorumlar ile oyunu değerlendirebilir, oyunda gördüğünüz eksikleri belirtebilir ve isteklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. 

Sürekli güncellenen içeriği, her gün yeni eklenen onlarca flash oyunları ile akrep oyun, size mükemmel bir oyun oynama deneyimini sunmanın gururunu yaşıyor. Sizde hemen akrep oyunda oyun oynamak için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

Friv oyunları : http://friv.akrepoyun.com

A
krep Oyun : http://www.akrepoyun.com

05 Kasım 2014 02:16 Kategori :Projeler5626
Sitene Ekle :
Yukarıdaki kodu sitenize ekleyerek bu konuyu sitenizde yayınlayabilirsiniz.